Андрей Манчук. Социальный журнализм (kermanich) wrote,
Андрей Манчук. Социальный журнализм
kermanich

Львов. Україна сильна! Все буде добре

По-моему, здесь не требуется ни перевода, ни моих комментариев.

Хотя я мог бы добавить личные впечатления о львовских общежитиях, в которых ютятся сейчас бывшие рабочие этих заводов, уничтоженных под бравурные мантры национал-патриотов - худших врагов своей несчастной Родины.  

Транспарант почеплено на фасаді Львівського Автобусного Заводу, давайте ж дослідимо, на прикладі цього та інших підприємств, які ж плоди принесло нам урядування усіх отих наших президентів, прем'єрів, голів обласних державних адміністрацій, і т.д. також рад різних рівнів, Верховної, обласних, міських і т.п. Побачимо, наскільки ми посильнішали, і як нам стало добре.

Ось теплі цехи Львівського Автобусного Заводу, де трудяться на благо ринкової економіки впевнені в завтрашньому дні львів'яни:

А ось сучасні верстати та інше високотехнологічне обладнання, що його регулярно завозять поїздами на територію підприємства дбайливі інвестори:

Бурхливий розвиток виробництва можна також побачити на території заводу Автонавантажувач:


Приклад ефективного менеджменту та впровадження дієвих економічних реформ на Поляроні:

В цехах Полярону працюють висококваліфіковані кадри, що застосовують нанотехнології, випускають сучасні мікросхеми (Intel відпочиває):

А ось тут, на Львівприладі, також випускають сучасне обладнання:

Приклад високотехнологічного обладнання та сучасних верстатів (тут інвестори теж дбають про оновлення виробництва):


Понищені деталі приладів перед відправкою на металолом та драгметали

На підприємстві, з метою збереження ноу-хау та накопичення цінного багаторічного досвіду, створили сучасну комп'ютеризовану базу знань, що містить в електронному вигляді наробки підприємства. Запити до бази даних оброблюються високопродуктивним кластером, що його розробили високооплачувані працівники Львівприладу

На фото нижче можна побачити корпуси заводу Сільмаш, де інвестори подбали про збереження та розвиток виробництва сучасної сільськогосподарської техніки для потреб українського села.

Додатково можна було б згадати про Завод Фрезерних Верстатів (де знайшли притулок торгівельні склади з іноземним барахлом), Конвеєрний (що став філіалом Краківського базару, де продають турецькі шмотки), Кінескоп, ФТА, НДІРТІ та ін.

Дуже трепетно подбали українські президенти і про обороноздатність України. Добрий почин заклав Леонід Макарович Кравчук, продовжили благе діло його талановиті наступники: Леонід Данилович Кучма та Віктор Андрійович Ющенко.

Ілюстрацію про розвиток культури можна побачити ось тут внизу, а про те, як уряди та президенти дбали протягом свого владарювання про Націю та її примноження, можна почитати там

Щира подяка нашим великим реформаторам за ці визначні досягнення та райдужні перспективи майбутнього!

lj tak-gena

Tags: руїна
Subscribe

 • 2020: фото

  Если мы еще поживем, и меня спросят: "как ты провел 2020-й год?", я отвечу: "лечился от ковида, путешествовал и писал". О…

 • Три встречи с Чавесом

  «Чавес ушел». Я написал это в своем блоге, и только потом понял двусмысленность этих слов. В августе 2005-го года, когда мы…

 • Другой Львов

  Великанович погиб в 1938 году, во время битвы на реке Эбро, разделив судьбу большинства командиров и комиссаров украинской роты. Ее уцелевшие…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 6 comments